Aktuality
Obvodní kolo v minikopané starších chlapců – 3. místo

Obvodní kolo v minikopané starších chlapců – 3. místo

V pátek 26. 4. se na hřišti ZŠ Jana Šoupala konalo obvodní kolo v minikopané chlapců 8. a 9. ročníků.

Naši školu reprezentovalo 12 žáků, kteří si v základní skupině poradili se soupeři ze ZŠ gen. Zdeňka Škarvady a ZŠ Polanka nad Odrou. Výsledky dvakrát 3:1 nám zajistily semifinále, odkud měli chlapci možnost postoupit nejen do finále, ale rovnou i do okresního kola. Bohužel jsme narazili na sice hratelný, ale kvalitní tým z Klimkovic, který nám uštědřil dvougólovou prohru. Dveře do finále se uzavřely, ale o to větší byla motivace obsadit 3. místo. To se také povedlo, když jsme hráče ze ZŠ Porubská porazili 6:1.

Gratulujeme všem našim fotbalistům, kteří hráli velice dobře, a věříme, že si tento turnaj užili.

Mgr. Robin Talacek