Aktuality
Konečně jsme se dočkali!

Konečně jsme se dočkali!

Naše škola měla po dlouhé roky staré a nevyhovující hřiště. Ve čtvrtek 28. dubna 2022 proběhlo slavnostní otevření nového školního hřiště. Samotné zahájení otevřelo vystoupení školního pěveckého sboru pod vedením p. uč. Mgr. Petra Krňávka. Slavnostní pásku přestřihli a zároveň si na hřišti oběhli „1. kolečko“ paní starostka Ing. Lucie Baránková Vilamová, Ph.D., pan místostarosta Mgr. Martin Tomášek, Ph.D. a ředitel školy Ing. Aleš Kazický. Sportování na hřišti si pak užili žáci 6. B s p. uč. Mgr. Robinem Talackem.

Škola tak získala moderní multifunkční hřiště s umělým povrchem a lajnováním na futsal, tenis, florbal, volejbal a dvěma koši pro streetball. Součástí je také 150 metrový běžecký ovál se dvěma drahami a doskočiště pro skok daleký. Sportoviště je vhodné nejen pro míčové sporty, ale i pro atletické disciplíny.

Hřiště bude v dopoledních hodinách sloužit žákům naší školy, v odpoledních hodinách a o víkendech bude sloužit i sportovním spolkům a veřejnosti.