Aktuality
Sportovní den 4. – 6. ročníku

Sportovní den 4. – 6. ročníku

V pátek 26. května proběhl na hřišti a v tělocvičně školy sportovní den 4., 5. a 6. ročníku. Po úvodní rozcvičce se žáci vydali na jednotlivá stanoviště, kde ze sebe vydávali to nejlepší, jelikož bojovali o titul nejvšestrannější sportovec. Výsledky disciplín (běh na 60 metrů, skok daleký z místa, hod medicinbalem, hod míčkem na cíl, skoky přes švihadlo a sedy, lehy) se žákům zapisovaly do kartičky, kterou si po celé dopoledne nosili s sebou. Jedno stanoviště bodováno nebylo, a to taekwon-do, korejské bojové umění sebeobrany, kde si naši sportovci vyzkoušeli kopy a údery do vyrážečů. Ti nejodvážnější z nich (téměř všichni) si také zkusili zlomit cvičnou desku.

A kdo že se po vyhodnocení stal nejvšestrannějším sportovcem a sportovkyní?

4. ROČNÍK

  • Antonín Musálek (4. A)
  • Karolína Lněničková (4. A)

 

5. ROČNÍK

  • Max Bende (5. A)
  • Eva Řepková (5. A)

 

6. ROČNÍK

  • Jakub Sládek (6. B)
  • Renata Gilmutdinova (6. A)

 

Vítězové obdrželi diplom a sladkou odměnu.

Gratulujeme a všechny chválíme za sportovní nasazení.

Mgr. Robin Talacek