Třída 9.B (2023)

Náhradní třídní učitelka: Mgr. Milena Vincenciová

UŽ MÁME MIKINY!

OLOMOUC 25. 4. 2023

V rámci Dne Země jsme navštívili Olomouc. Společně s 9.A a 9.C jsme si připomněli historii města.

BRUSLENÍ

Pohybem ke zdraví. Během zimy jsme si 2x zabruslili.

ELEKTROWORKSHOP NA SŠ TELEINFORMATIKY

V pátek 24. 3. 2023 navštívili žáci 9.B SŠ Teleinformatiky, kde se seznámili se speciální elektrotechnickou učebnou.

EXKURZE - MOŠNOV

SBĚR PAPÍRU

18.10.2022 proběhlo vyhodnocení sběrové soutěže – uprostřed celkový vítěz Lukáš Moravec – kolem všichni, kteří se vzorně podíleli na organizaci.

AHOL´S AMAZING RACE 14.10.2022

14.10.2022  proběhla anglická soutěž AHOL´s Amazing Race – družstvo ve složení: Mona Kattanová Rahmani, Aneta Klozíková, Adéla Obdržálková, Eva Rymiecová, Aneta Zdráhalová, Jiří Janík, Jakub Markovič a Matěj Nevrlý obsadilo úžasné 1. místo v 7. ročníku soutěže.

ELEKTROWORKSHOP 7.10.2022

Spolupráce naší školy se SŠ Teleinformatiky v Ostravě-Porubě.

TVOJE ŠKOLA JE HNED ZA ROHEM 27.9.2022

Akce organizovaná VŠB, na které se žáci 9.ročníku seznámili se SŠ v okolí.

KRAJSKÉ KOLO ATLETICKÉHO ČTYŘBOJE 27.9.2022

Na tomto čtyřboji naši školu reprezentovaly žákyně Petra Poštulková a Klára Olivíková, které získaly krásné 2. místo.

WOLFRAM 9.9.2022

Krajské kolo branně-vědomostní soutěže  Wolfram ve vojenském prostoru Libavá – Klára Oliviková, Martin Klein, Jan Gelnar a Kryštof Kostecký) obsadili 9. místo z 27 postupujících škol.

EXKURZE do ČNB v Praze 7.9.2022

VÁNOCE 2021

TAJEMNÁ SUBSTANCE

6.12. se žáci 8.B zúčastnili prohlídky Velkého světa techniky. Ve druhé části si zahráli na dvorní alchymisty Rudolfa II. Pokusy se zdařily.

UKAŽ, CO UMÍŠ!

Žáci 8.B předvedli v jedné z hodin hudební výchovy své muzikantské dovednosti a připravili tím ostatním spolužákům nevšední zážitek.

Aneta Klozíková zahrála na flétnu, Lukáš Moravec hrál na kytaru, Jiří Janík na ukulele a v neposlední řadě Matěj Sýkora nám předvedl svou uměleckou zkušenost na saxofon.

Všichni žáci byli tímto vystoupením svých spolužáků velice mile potěšeni a užili si tuto nezapomenutelnou hudební chvilku.

Mgr. Renata Danko Jurčová, učitelka hudební výchovy

ROBOTI V NAŠEM ŽIVOTĚ

8.10.2021 se žáci 8.B zúčastnili akce „Roboti v našem životě“ v Dolní oblasti VÍTKOVICE, z.s.
Všem šesti týmům se podařilo vyrobit funkčního robota. Jsou to šikulky.

Exkurze v Mošnově