Aktuality
Tajemná škola

Tajemná škola

Jak vypadá škola, když se zešeří? Jaké je to, projít se temnou školou jen za svitu svíček?

Ve čtvrtek 16. 5. se děti druhých tříd sešly ve škole kolem 17. hodiny  večer, aby si užily školu „ jinak“. Po rozloučení s rodiči si děti zahrály seznamovací hry, aby dobře poznaly i všechny spolužáky z vedlejší třídy. Pak napíchnout špekáček, klobásku nebo chleba a s kamarádem se střídat v opékání. Po večeři následovalo ještě pár her na zahradě. To už se úplně setmělo a děti mohly vyrazit na stezku odvahy – někteří neohroženě, jiní s tetelící se malou dušičkou. Ale nakonec všechny děti stezku odvahy úspěšně zvládly. Po klidné noci se všichni sešli u bohaté snídaně a začal další kouzelný školní den.

Děkujeme rodičům za podporu.

Mgr. Hana Krejčová, Mgr. Vladana Výtisková, Jitka Tycarová, Martina Kopečná