Aktuality
Vysílání školního rádia

Vysílání školního rádia

Již druhým rokem si žáci naší školy mohou užívat vysílání školního rádia s názvem „Rádio Sunshine“. Za jeho vznikem stojí žákyně letošní třídy 7. B – Nela Holušová, Emma Platošová, Michaela Paskonková.  Dívky jsou nejen autorkami všech odvysílaných příspěvků, ale zároveň skvělými moderátorkami. Jako poradkyně jim pomáhá Tereza Švanigová rovněž ze 7. B a paní učitelka Mgr. Marcela Šelleová. Rádio vysílá zpravidla co druhý pátek, bývá zpestřením přestávky a navozuje atmosféru nadcházejícího víkendu. K pravidelným rubrikám patří vtip, zajímavost vztahující se k aktuálním tématům, významným dnům či dění ve škole, oblíbený „song“ a nesmí chybět soutěžní otázka pro žáky, kteří své odpovědi vhazují do boxu, z něhož je následně vylosován a odměněn vždy jeden výherce.

Tak ahoj u příštího vysílání Rádia Sunshine!