Aktuality
Halloween v 7.B

Halloween v 7.B

V podvečer 31. října se sešla všechna strašidla ze 7. B v prostorách školy, aby oslavila Halloween.
Příprava všech účastníků byla úžasná jak výrobou kostýmů, tak uchystáním různých halloweenských dobrot. Žáci přinesli upečené krvavé prsty, sněhové duchy, okatá lízátka, pavučinové brownies, šneky, tyčinky, strašidelné papriky, mrkající mandarinky a v neposlední řadě také perníkový dort.
Ještě předtím, než jsme se vrhli na občerstvení, bylo zapotřebí vydat trochu energie, proto jsme se pustili do soutěží. Zahajovací disciplínou družstev bylo foukání duchů, pokračovali jsme dýňovým bowlingem a mumifikací. Závěrem jsme se vydali na lampionový průvod potmě z pavilonu C do všech pater pavilonu B (deštivé počasí by nám rozmočilo lampiony, proto jsme volili suchou variantu).
Akce byla zřejmě energeticky dost náročná, v kuchyňce se po dobrotách jen zaprášilo. Společně se budeme těšit na další ročník této akce. Mgr. Martina Riedlová