Aktuality
Mezinárodní soutěž ENGLISHSTAR

Mezinárodní soutěž ENGLISHSTAR

Dne 13. 5. se zájemci z prvního až devátého ročníku naší školy zúčastnili mezinárodní soutěže v anglickém jazyce ENGLISHSTAR, do které se letos zapojilo 300 základních škol a osmiletých gymnázií z celé České republiky. Soutěž propaguje a popularizuje angličtinu jako vyučovací předmět a dává žákům možnost porovnat si své znalosti s vrstevníky z ostatních škol. Žáci absolvovali písemný test, ve kterém mohli dosáhnout maximálně 100 bodů. A zde je seznam nejlépe umístěných žáků z naší školy:

1. místo: Nina Hoangová – 2. A (100 bodů ze 100)

2. místo: Matyáš Mikula – 4. B (98 bodů ze 100)         

3. místa: Martin Dvořáček – 2. A (96 bodů ze 100)       

               Magdaléna Bartoňová – 8. B (96 bodů ze 100)         

               Anna Kučerová – 9. B (96 bodů ze 100)

Mgr. Lenka Stolářová