Aktuality
Kreativ na Černé louce

Kreativ na Černé louce

Fantazii se meze nekladou, a když jde fantazie ruku v ruce s tvořivostí a šikovností, výsledkem jsou krásné a nápadité výtvory. O tom se mohla přesvědčit třída 8. C, která v pátek 10. 11.  navštívila již 13. ročník prodejní výstavy Kreativ na Černé louce. Žáci se mohli zapojit do nejrůznějších workshopů a dílniček a vyzkoušet si svou zručnost při malování, drátkování, háčkování, šití, výrobě mýdel či zdobení keramiky. Někteří nechtěli stavět na odiv svůj um, a proto zůstali jen tichými pozorovateli a prohlíželi si široký sortiment materiálů a pomůcek určených k tvoření. Mnozí žáci využili také možnosti zakoupení již hotových výrobků, jež byly často tematicky zaměřeny k blížícím se vánočním svátkům. Celá třída si kreativní dopoledne velmi užila a ráda by se výstavy zúčastnila i napřesrok. Mgr. Jitka Mazurová