Vážení rodiče, milí žáci a přátelé školy,

s politováním oznamujeme, že koncert přesunujeme na 10.  ledna 2023. Novoroční koncert bude zahájen v 17:00 v tělocvičně školy, kde vystoupí žáci všech ročníků naší školy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

    .